Naše kempyNovinky z akademie

Pobytový kemp Frýdek – Místek

Pobytový brankářský kemp 2022
Frýdek - Místek
15 - 16. 8. 2022

Představujeme naše pobytový kemp

Máte doma brankáře a plánujete v létě pracovat? Pošlete dítě na pobytový brankářský kemp, kde se určitě nebude nudit a ještě se posune v tom, co má rád.  Vy jen přivezete brankáře a my se Vám o něj po celou dobu kempu budeme starat, ať už na hřišti, nebo formou doprovodného programu.

Další z našich brankářských kempů se uskuteční ve Frýdku - Místku 15-16.8.2022. Profesionální podmínky budou jako vždy vytvořeny pro všechny stejně, ať už začínáš chytat a neměl jsi nikdy brankářský trénink, nebo máš větší zkušenosti a chceš se zdokonalovat, aby jsi jednou byl tím nejlepším. Brankáři budou rozděleni do několika tréninkových skupin podle dosahující úrovně, tak aby tréninky na hřišti měly zvladatelnou úroveň pro každého brankáře. Brankářský kemp však není jen o drilování na hřišti, jsou to i výlety v přírodě, regenerace, posilování s vlastní tělem a formou úpolových cvičení a taky zábava s novýma kámošema a spoustu zážitků a sportovních zkušeností.  Tak neváhej a registruj se!

Termín kempu: 15 - 16.8.2022
Místo konání kempu: Frýdek - Místek, Areál Stovky - Horní 3276
Maximální počet účastníků: 16 golmanů

Cena příměstkého kempu: 3200 Kč

Cena zahrnuje:

 • Brankářské rukavice UPGloves, ve kterých chytají ti nejlepší čeští profíci a reprezentanti
 • 4x brankářský trénink s profesionálními trenéry brankářů
 • celodenní strava plná penze
 • Pitný režim po celou dobu pobytu
 • Tréninkové plochy
 • Odpolední volnočasové aktivity - návštěva Aquaparku
 • Licencovaní trenéři
 • Slevový voucher na nákup brankářských rukavic značky UPGLOVES
 • aktivní program mimo tréninky
 • Nocleh v Areálu Stovky, v tělocvičně

Cena nezahrnuje:

 • kapesné dle vlastní úvahy

Platba kempu:

Kemp se hradí převodem na náš učet číslo: 2101388736/2010 , nebo dle dohody.

Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury do poznámky uveďte prosím jméno dítěte

Přihlášku můžete vyplnit níže přes vyplňovací formulář, nebo na emailu info@brankarskaakademie.cz

Seznam doporučených věcí: Seznam věcí - ZDE

 

Fotogalerie areálů kde se kemp uskuteční

 

 

 

 

 

Trenéři brankářů na brankářském kempu 2021

 

Video z předchozího brankářského kempu

Přihláška na brankářský kemp

Jsou dvě varianty jak se přihlásit na brankářský kemp

První varianta NEJJEDNODUŠŠÍ:

vyplněním elektronického formuláře níže na odkaze

Registrační formulář

PŘIHLÁŠKA LETNÍ BRANKÁŘSKÝ KEMP 2022 ZDE !!!

 

Druhá varianta:

Napište nám email, s informacemi a domluvíme se na přihlášení na kemp info@brankarskaakademie.cz

Pokud Vám nepřišel potvrzující email, zkontrolujte si, prosím, také složku Spam ve Vaší emailové schránce.

POKUD JSME VÁM NEODPOVĚDĚLI DO 48 HODIN VOLEJTE NA 721980615

 

Stadion Stovky je fotbalový stadion, který se nachází ve městě Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji. Své domácí zápasy zde odehrává fotbalový klub FK Frýdek-Místek. a Fotbalový klub Frýdek-Místek, z.s. Maximální kapacita stadionu činí 12 400 diváků, z toho pouhých 2 400 míst je k sezení.Stadion je bez umělého osvětlení.
V roce 2008 se stalo vlastníkem stadionu město Frýdek-Místek, které jej získalo od společnosti ArcelorMittal jako dar v podobě bezplatného převodu. Hned po převodu město rozhodlo o přestavění celého chátrajícího areálu. Cena rekonstrukce se odhadovala okolo 45 milionů na rekonstrukci a 20 milionů na vytvoření umělého trávníku.Rekonstrukce menší či větší na stadionu probíhaly v letech 2007–2011

 

Aquapark Olešná je umístěn v prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu. Areál nabízí návštěvníkům možnost rekreace a relaxace pro volné chvíle v letním nebo krytém aquparku.

Krytý aquapark Olešná je schopen celoročně poskytnout nezapomenutelné zážitky dětem i dospělým s teplotou vody 31 °C. Z mnoha atrakcí můžeme představit vodní radovánky na divoké řece, 98 metrů dlouhý tobogán s videoprojekcí, proudový kanál s houpacím bazénkem, vzdušná lehátka i sedátka, masážní trysky a také whirlpool.

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský nerezový bazén, který je umístěn v samostatné odhlučněné zóně o rozměrech 6x4 metry s hloubkou 10 až 30 centimetrů a vodními atrakcemi – zvonem, ježkem či stříkacím nosorožcem Bubu.

V rámci vstupu do saunového světa mohou návštěvníci využít různé typy saun, včetně parní lázně s aromaterapií, solné římské lázně, saunového ceremoniálu ve finské sauně, nebo si zvolit relaxaci prostřednictvím masáží.

Letní aquapark Olešná patří mezi největší a nejmodernější nerezové aquaparky v České republice. Voda v bazénech je dohřívaná tepelnými čerpadly až na teplotu 28 °C, proto je koupání velmi příjemné i při nižších teplotách vzduchu.

Kromě tematických animačních programů nabízí Letní aquapark i dva tobogány, čtyřdráhovou skluzavku, 50 metrů dlouhý plavecký bazén a relaxační bazén s masážními lavicemi. Pro sportovce nabízíme pravidelné hodiny aqua aerobiku a sportovní turnaje na hřišti pro nohejbal a plážový volejbal.
Pro Vaše nejmenší ratolesti zde máme samostatný dětský bazén se skluzavkou a
zastíněnými lehátky.
Celková okamžitá kapacita Letního aquaparku Olešná je 3 000 osob.