Novinky z akademie

Spolupráce s trenérem – Lubomír Hnilo

Moravskoslezská Brankářská Akademie radostí oznamuje spolupráci ve ve Zlínském kraji s trenérem brankářů a držitelem UEFA brankářské licence Lubomírem Hnilem.

Tréninky probíhají v krásném fotbalové areálu v obci Štítná nad Vláří, nedaleko Slavičína, Brumova a Slovenského pohraničí.

Trenér Hnilo se zaměřuje na rozvoj brankářských dovedností a činnostní u brankářů v kategoriích U7 – U19. Vedle tradičních metod využívá také moderní trendy v tréninku a video v přípravě mladých brankářů a má jasně stanovený koncept.

Svým lidským přístupem a profesionalitou dokázal rozjet v malé vesnici na Zlínsku solidní brankářskou základnu a věříme, že jeho intezivní práce povede k výchově kvalitních brankářů pro poloprofesionální a profesionální kluby jenž bude mít regionální přesah. Spolupracuje také s firmami na vybavení brankářů Keepersport a Regio.

Pokud je Vaše dítě ze Zlínského kraje a v dojezdové vzdálenosti těchto obcí, určitě si dohodněte s trenérem Hnilem termín prvního tréninku.  Kontaktovat jej můžete na uvedených kontaktech níže, nebo kontakty Moravskoslezské Brankářské Akademie.

Kontakt
Lubomír Hnilo
tel: 732 925 401
email: lubomir.hnilo@seznam.cz
Facebook: Lubomír Hnilo – https://www.facebook.com/lubas.hnilo