Novinky z akademie

Zahájení činnosti

Rok 2018 bude přelomový pro výchovu brankářů v Moravskoslezském kraji.
Skupina mladých profesionálních trenérů se bude zabývat několika projekty specializovaných pouze na výchovu a trénink na pozici fotbalového brankáře.
Trénink, práce a komunikace s brankářem je specifická činnost, která vyžaduje odbornost na pozici trenéra. Ne každý klub má trenéra brankářů a právě proto jsme tady my. Chystáme několik projektů, prvních z nich bude letní brankářský kemp.

Našim hlavním cílem je vytvářet nadstandartní podmínky pro práci a vývoj brankářů a to nejen pro ty, kteří jsou ve větších klubech, ale hlavně pro ty, kteří nemají možnost se seznámit s profesionálním brankářským tréninkem ve svých mateřských klubech a menších organizacích.
Důležitým cílem naší akademie je nejen sportovní růst, ale také vedení a výchova dítěte k občanských postojům a zásadám. Učení se fair play, zdravého způsobu života a zabránit směřovat dítěti k nesprávným závislostem (alkohol, drogy a jiné návykové látky).
Nejdůležitější pro nás je aby sport pro dítě byl zábavou a jeho provozování ho připravovalo v rámci sportovního a studijního režimu na dospělý život.
Veškeré novinky, tréninkové videa a další informace budou popsány na tomto webu. Těšíme se na spolupráci, dotazy a komunikaci nejen od hráčů, ale taky od jejich rodičů.

Tým Moravskoslezské Brankářské Akademie.