O nás

Kdo jsme?

Skupina mladých profesionálních trenérů, která se bude zabývat několika projekty specializovaných pouze na výchovu a trénink na pozici fotbalového brankáře.
Trénink, práce a komunikace s brankářem je specifická činnost, která vyžaduje odbornost na pozici trenéra. Ne každý klub má trenéra brankářů a právě proto jsme tady my.

Našim hlavním cílem je vytvářet nadstandartní podmínky pro práci a vývoj brankářů a to nejen pro ty, kteří jsou ve větších klubech, ale hlavně pro ty, kteří nemají možnost se seznámit s profesionálním brankářským tréninkem ve svých mateřských klubech a menších organizacích.

Důležitým cílem naší akademie je nejen sportovní růst, ale také vedení a výchova dítěte k občanských postojům a zásadám. Učení se fair play, zdravého způsobu života a zabránit směřovat dítěti k nesprávným závislostem (alkohol, drogy a jiné návykové látky).
Nejdůležitější pro nás je aby sport pro dítě byl zábavou a jeho provozování ho připravovalo v rámci sportovního a studijního režimu na dospělý život.

Tým Moravskoslezské brankářské Akademie.