Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

Odesláním prihlášky jakoukoli formou (webový formulář,email,pdf,pošta,písemě, osobně) vyjadřuje zákazník souhlas s těmito veškerými obchodními podmínkami Moravskoslezské Brankářské Akademie z.s.

Storno podmínky přihlášení na akci Moravskoslezské Brankářské Akademie:
Bezdůvodné odhlášení do 30-ti dní od zahájení kempu zákazník hradí 50% celkové ceny kempu ceny
Bezdůvodné odhlášení do 20-ti dní od zahájení kempu zákazník hradí 75% celkové ceny kempu ceny
Bezdůvodné odhlášení do 10-ti dní od zahájení kempu zákazník hradí 100% celkové ceny kempu ceny
Pokud bude hráč zraněn nebo nemocen, dojde k individuání dohodě na storno podminkách, které budou řešeny lidským přístupem ze strany Moravskoslezské Brankářské Akademie z.s.

Souhlasím s pořizováním, uchováním a případným zveřejněním fotografií, zvukového a video záznamu z akcí (kempy, tréninky, soustředění) na webu, Instagramu, Facebooku, a propagačních materiálech Moravskoslezské Brankářské Akademie z.s. a společnosti Regio.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Jsem si vědom toho, že proces náboru, který vyplněním formulářů a přihlášky na kempy na webových stránkách www.brankarskaakademie.cz poptávám, je svoji charakteristikou službou vyžadující zpracování osobních údajů. Zaškrtnutím políčka „souhlasím“ uděluji souhlas provozovateli webových stránek www.brankarskaakademie.cz, zapsanému spolku Moravskoslezská Brankářská Akademie z.s. se sídlem Náplavy 467/8, Hošťálkovice, 725 28 Ostrava, IČ 06770495 (dále jen Spolek), se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu, v jakém je poskytuji ve vložených dokumentech, podle zásad uvedených jako součást tohoto souhlasu.

Zásady zpracování osobních údajů:
Spolek prohlašuje, že všechny osobní údaje poskytnuté zájemcem o brankářský kemp, budou shromažďovány a zpracovávány v souladu s platnou legislativou, především se Zákonem č.101/2000 Sb., pouze pro potřeby procesu přihlášení na brankářský kemp.
Spolek tyto údaje využije pouze vlastní účely a neposkytne je žádným třetím stranám, dále je využije poue ke kontaktování danného zájemce o kemp.
Spolek nebude tyto údaje dále uchovávat a po ukončení kempu je nebude dále využívat a budou smazány.
Osobní údaje Uchazeče nebudou poskytnuty třetím stranám.
Zájemce o kemp může kdykoli z kempu odjet dle storno podmínek stanovených dopředu Spolkem.

Zaškrtnutím pole také souhlasím s pořízením, uchováním a případným zveřejněním fotografií na webových stránkách www.brankarskaakademie.cz, Faceboku a Instagramu Moravskoslezská Brankářská akademie a propagačních materiálech Moravskoslezská Brankářská Akademie z.s. a společnosti Regio.